Pagrindinis » Apie mus » Kontaktai

Kontaktai

Vidmantas Genys

PŽA prezidentas
„Lietuvos žygeivių festivalis“ ; „eXtreme 2×100“; “Kęstutėnai“ ; „Žemaitijos piliakalniais ir kūlgrindomis“ ; „Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais“ pėsčiųjų žygių organizatorius. PŽA kelionių į TŽL žygius organizatorius.
E. pastas: vidmantas@pza.lt
Tel. nr. 865761037


Janina Povilionytė

PŽA buhalterė
E. paštas: janina@pza.lt
Tel. nr. 861535772


Vytenis Genys

PŽA viešieji ir tarptautiniai ryšiai
„Lietuvos žygeivių festivalis“ ; „eXtreme 2×100“; “Kęstutėnai“ ; „Žemaitijos piliakalniais ir kūlgrindomis“ ; „Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais“ pėsčiųjų žygių organizatorius. PŽA kelionių į TŽL žygius organizatorius.
E. paštas: vytenis@pza.lt
Tel. nr. 868528357


Dalius Boguševičius

PŽA logistika
E. paštas: dalius@pza.lt
Tel. nr. 860162276


Karolis Genys

PŽA trasų parengimas ir kontrolė
„Lietuvos žygeivių festivalis“ ; „eXtreme 2×100“; “Kęstutėnai“ ; „Žemaitijos piliakalniais ir kūlgrindomis“ ; „Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais“ pėsčiųjų žygių organizatorius.
E. paštas: karolis@pza.lt
Tel. nr. 867309114


 Edgaras Rašimas

Lietuvos Kariuomenės Kūrėjų Savanorių Sąjungos V. Kudirkos Marijampolės
(apskrities) skyriaus pirmininkas
LKKSS Marijampolės V. Kudirkos skyrius
“Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais“ pėsčiųjų žygio organizatorius.
E. paštas e.rachimas@gmail.com

Tel. 868214958


Algirdas Genys

PŽA Klaipėdos regiono vadovas
„Lietuvos žygeivių festivalis“ ; „eXtreme 2×100“; „Kęstutėnai“ pėsčiųjų žygių organizatorius.
E. paštas: algirdas@pza..lt
Tel. nr. 865607937


Giedrius Geniušas

PŽA Vilniaus regiono vadovas
„Pasieniečių keliais“ pėsčiųjų žygio organizatorius.
E. paštas: giedrius@pza.lt
Tel. nr. 861145464


Gediminas Jakavonis

PŽA Dzūkijos regiono vadovas
„Dzūkų kovų keliais“ pėsčiųjų žygio organizatorius.
E. paštas: gediminas@pza.lt
Tel. nr. 862042678


Linas Genys

Alytus
„Birutiečiai“ pėsčiųjų žygio organizatorius.
E. paštas: linas@pza.lt
Tel. nr. 867549945


Nerijus Kundrotas

PŽA Šiaulių regiono vadovas
„Pergalių ir kovų keliais“ ; „Žemaitijos piliakalniais ir kūlgrindomis“ pėsčiųjų žygių organizatorius.
E. paštas: nerijus@pza.lt
Tel. nr. 865767576


Valdas Jasonas

Panevėžys
„Aukštaitijos laisvės kovų keliais“ pėsčiųjų žygio organizatorius.
E. paštas: valdas@pza.lt
Tel. nr. 865780783


Virginijus Jocys

PŽA istorikas konsultantas. Lietuvos etninės kultūros globos tarybos pirmininkas. Šilalės kraštiečių draugijos pirmininkas.
„Žemaitijos piliakalniais ir kūlgrindomis“ pėsčiųjų žygio organizatorius.
E. paštas: virginijus@pza.lt
Tel. nr. 868655083